برای تهیه پک دوره جامع همراهPDFبه تلگرام 09900992534 یا ای دی https://t.me/team_center_support پیام بدید

1,356 بازدید
حقوق مهندسی ایران

آموزشی حقوق مهندسی

دوره آموزش جامع حقوق مهندسی در ساخت و ساز شهری ایران با تدریس استاد کامیار میررضوی پژوهشگر و مدرس حقوق مهندسی ایران حاصل بیش از 20 سال تحقیق و پژوهش ایشان است این دوره ها طی چندین سال بصورت آنلاین تدرس شده است و بیش از 300 هزار نفر از مهندسین از سراسر ایران و خارج از کشور بصورت آنلاین تاکنون از این آموزش ها بهره برده اند و در حال حاضر بصورت متمرکز جهت سهولت دسترسی در اختیار شما قرار گرفته است امیدواریم این آموزش ها باعث ارتقاء سطح دانش حقوقی مهندسان شده و امنیت شغلی و اطمینان خاطر را برای جامعه فهیم مهندسی کشور ایران فراهم سازد

آموزش منحصر بفرد

مبتنی بر دانش و پژوهش

دریافت و دانلود آنی

پشتیبانی بسیار سریع

حقوق مهندسی ایران

جلسه هشتاد ۸۰

ادامه شرح اجاره نامه با بازخوانی یک پرونده در باب آسیب وارده به مستاجر از سوی موجر

حجم فایل : 1 مگا بایت

فرمت فایل : PDF

ورژن : آخرین ویرایش

کیفیت : فوق حرفه ای

خلاصه ای کوتاه از این جلسه آموزشی

موارد و پرونده های زیادی در خصوص وارد کردن خسارت از طرف مؤجر( صاحب خانه) به مستاجر وجود دارد که این جلسه با بازخوانی پرونده های واقعی به آسیب شناسی آن خواهیم پرداخت.

بازخوانی پرونده

موضوع این پرونده به سال 1391 و مربوط به یک سرهنگ بازنشسته نیروی دریایی که در محدوده خیابان جمالزاده تهران زندگی می کرد؛ می باشد و ایشان با توجه به ناراحتی قلبی که داشتن ، بنا به توصیه پزشک معالج لازم بود که از  تهرانی با هوای آلوده ، به منطقه ای با  آب و هوای سالم تر نقل مکان  نماید ؛ و ایشان با توجه به اینکه همسرشان اهل چابکسر در استان گیلان بودن ؛ این منطقه را به عنوان محل سکونت انتخاب کرده و درخصوص تهیه و اجاره آپارتمانی کوچک راهی شمال می شوند.

  • بعد از مراجعه به بنگاهی در چابکسر، موفق به اجاره آپارتمانی تقریباً مبله، در طبقه دوم یک مجتمع سه واحده ، با 15میلیون تومان رهن کامل می شود و در اردیبهشت 1391 زندگی خود را دراین آپارتمان شروع می کنند و گاهی هم به تهران و منزل خود سرکشی می کردند.از اواسط مهر ماه 91 تا تقریباً اواخر دی ماه به تهران برمی گردند و حدود چهار ماه به این آپارتمان سرکشی نمی کنند.در اواخر دی ماه جناب سرهنگ به اتفاق تمام اعضای خانواده تصمیم می گیرند که به چابکسر برگشته تا چند روزی را در کنار دریا با خانواده سپری نمایند. بعد از رسیدن به مقصد ومراجعه به منزل متوجه میشوند که قفل ورودی درب آپارتمان عوض شده است و داخل واحد خانواده ای زندگی می کنند.
  • ساکنین واحد به جناب سرهنگ میگویند که این آپارتمان را ما دو ماه است که اجاره کرده ایم و اجاره نامه داریم و ایشان هم در پاسخ همین ادعا را میکنند و کار به جایی نمی برد. با موبایل صاحب خانه تماس می گیرد و به این موضوع اعتراض می کند و صاحب خانه هم در پاسخ به ایشان ، مشکلات مالی و بدهکاری را علت انجام چنین کاری عنوان مینماید و میگوید که مبلغ ودیعه رهن شما را عودت خواهم داد. جناب سرهنگ با مراجعه به دادگاه کیفری چابکسر دادخواست رسیدگی به تصرف عدوانی تنظیم کرد که به دلیل ادعای مؤجر؛ …

….

 مجموعه پرسش و پاسخ های تخصصی مهندسی و حقوقی را در چراجویی بخوانید >> کلیک کنید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
keyboard_arrow_up